Her kadının onlarca ruja sahip olduğu açık bir gerçek, peki rujunuzun ucu sizinle ilgili hangi detayları açığa vuruyor? Gelin birlikte 3 farklı ruj şeklini dikkate alarak bir çıkarımda bulunalım:

A) Yatay uçlu ruj

Çok büyük ihtimalle mükemmeliyetçisiniz, üste bu tutumuzu hayatınızdaki en küçük detayda dahi gösteriyorsunuz. Ortaya koyduğunuz işlerden odanızın düzenine kadar herşey kusursuz ve yerinde olmalı. Bundan da önemlisi, sahip olduğunuz eşyalara sanki dünyada kalan tek örneğiymiş gibi davranıyorsunuz ki rujunuz bile ilk günkü şeklini muhafaza ediyor.

B) Düz uçlu ruj

Tam anlamıyla bir denge düşkünüsünüz. Bu düşkünlüğünüzden dolayı belirli düzende yoga dahi yapıyor olabilirsiniz. Her konuda adaletli olmaya özen gösteriyor bu yüzden farklı sesleri ihmal etmeyerek hepsine kulak veriyor ve tartıyorsunuz. Bu özelliğinizden ötürü de aslında doğuştan gelen liderlik vasıflarına sahipsiniz.

C) Keskin uçlu ruj

Eğer bu gruptaysanız tabiri caizse ortamların aranan ismisiniz. Dışa dönük, heyecanlı ve hareketli karakterinizle etrafınıza daimi bir enerji saçıyorsunuz. Aynı zamanda oldukça hassas bir karaktere sahip olduğunuzdan bazı durumlardan çok etkilenip alınganlık gösterebilirsiniz.

Görsel kaynağı: SheFinds