Soğuk havalarla birlikte dudaklarımız normale göre daha fazla kurumaya ve soyulmaya başladı. Güneşli havalarda, ruj sürmeden önce veya sadece kuruluğunu almak için nemlendirdiğimiz dudaklarımız sonbahar ve kış aylarında daha titiz bir bakıma ihtiyaç duyuyor. Dudaklarınızı ölü hücrelerden arındırmak ve sağlıklı bir görünüm kazandırmak için dudak peelingi yapabilirsiniz. Ardından güzel ve yoğun bir dudak nemlendiricisi ile uzun süreli bakım sağlayabilirsiniz. Soğuklarda kuruyan ve çatlayan dudaklarınız için en iyi dudak balmlarını yorumladık.

Nivea Lip Butter

nivea-lip-butter

12 saat nemlendirme özelliğine sahip Nivea Lip Butter’ın ahudululu, karamelli gibi 4 farklı seçeneği mevcut. Özellikle ahududulu olanın kokusuyla kendinizden geçebilirsiniz.

Blistex MedPlus Lip Balm

blistex-medplus

Tedavi edici özellikte olan Blistex MedPlus, içindeki mentol ile dudaklarınızı biraz yakabilir fakat oldukça ferahlatıcı ve nemlendirici bir ürün. Çok çatlak dudaklar için ideal.

Blistex Limonata ve Ahududulu Lip Balm

blistex-ahududu-limonata

Tedavi edici ve renksiz Blistex ürününün yanında hoş kokulu ve renk veren Blistex ürünlerini de çok seveceksiniz. Tadı ve kokusu dolayısıyla sürekli kullanmak isteyeceksiniz.

Burt’s Bees Lip Balm

burts-bees-lip-balm

%100 doğal ürünler sunan Burt’s Bees, dudak nemlendiricileri ile de gönlümüzü fethetti. Mangolu, yaban mersinli, ballı gibi oldukça değişik seçenekleri mevcut. Yaban mersinli olana biz bayıldık.

Hurraw Lip Balm

hurraw-lip-balm

Hiçbir katkı maddesi içermeyen, hayvanlar üzerinde denenmeyen Hurraw dudak balmı tamamen Vegan bir ürün. Badem yağı, hindistan cevizi yağı, jojoba yağı, kakao yağı gibi işlenmemiş yağlar ve E vitamini içeren Hurraw dudak koruyucular ağırlık yapmayan ve yapış yapış olmayan bir his bırakıyor dudakta.

Eos Lip Balm

eos lip balm

Şirin kutusuyla gönlümüzde taht kurmuş Eos dudak balmı, şirinliğinin yanında %100 doğal ve %95 organik bir ürün. Harrow gibi Eos da hayvanlar üzerinde denenmiyor. Shea, jojoba yağı ve E vitamini içeren ürün dudakta ağırlık yapmıyor.

Nuxe Reve de Miel Baume Levres Lip Balm

nuxe-reve-de-miel-baln

Mis gibi portakal kokan ürün diğer nemlendiricilerin aksine sürüldüğünde mat bir görünüm veriyor. Yumuşacık ve pürüzsüz bir görünüm için kesinlikle Nuxe.

Avene Stick Levres

avene-cold-cream-stick-levres

İçerik açısından zengin olan Avene dudak kremi, dudakları nemlendirmeye ve yeniden yapılandırmaya yardımcı olur.

Huiles & Baumes Dudak Bakım Kremi

huiles-and-baumes

Hayvanlar üzerinde denenmeden üretilen Huiles & Baumes dudak bakım kremi, çatlayan ve soyulan dudakları nemlendirir ve onarır.

Bioderma Dudak Koruyucu

bioderma-dudak-bakim-kremi

Kuru ve çatlak dudakları tedavi eder, nemlendirir ve canlılık kazandırır.