Şehirli tarzı ile ayaklarımızdan çıkarmayacağımız ayakkabı modeli, bootie. Yani bilekte kadın bot modelleri. Hem şık, hem kullanışlı, hem de konforlu olan bilekte botlar; dar paça, boy friend denim pantolon, kalem etek veya uzun salaş elbiselerle çok güzel duruyor.

Mini Eteklerle Bootie

Kloş eteklerinizi birer birer aklınızdan geçirin. Ceketinizle veya salaş bir kazağınızla beraber kombinleyeceğiniz bootie ile sempatik ve zarif bir duruşa sahip olabilirsinizç

mini-etek-bootie

mini-etek

bootie-mini-etek

Dar Paça Pantolonlarla Bootie

Tabii ki dar paça denim pantolonlar da bootie ile mükemmel bir kombin olacak. Üzerine alacağınız uzun bir hırka ile rahatlıkla şıklığı bir araya getirebilirsiniz.

dar-paca-pantolon-bootie

dar-paca-pantolon-bootie

dar-paca-pantolon-bootie

Diz Altı Eteklerle Bootie

Son trend diz altı etekler de booties ile harika olacak! İster salaş bir etek olsun, ister deri bir etek… Diz altı etek ve bootie kombini ile daha tarz bir görünüme kavuşabilirsiniz. Elinize de bir portföy veya el çantası da alırsanız, harika!

diz-alti-etek-bootie

bootie-diz-alti-etek

diz-alti-etek-bootie

Kalem Eteklerle Bootie

Kalem eteklerle sergileyeceğiniz şıklığı booties ile bir üst seviyeye çıkarabilirsiniz. Ayrıca kalem eteğin altına giyeceğiniz bootie sizi daha feminen gösterecektir.

kalem-etek-bootie

kalem-etek-bootie

kalem-etek-bootie

Mom Jeanslerle Bootie

Size maskulen bir hava katacak olan mom jeans ve bootie kombini ile sokak tarzı ve asiliği birleştirebilirsiniz. Deri ceketle de kombininizi tamamlayabilirsiniz.

mom-jeans-bootie

mom-jeans-bootie

mom-jeans-bootie