Çoğumuz burçlara ilgi duyuyor, kendi burcumuzun özelliklerini iyi kötü biliyor ve çoğunlukla da burcumuz ile ortak taşıdığımız özellikleri benimsiyor ve kişiselleştiriyoruz. Ancak bu 12 burç arasında öyle bir tanesi var ki, benimsemek, sahip çıkmak, kişiselleştirmek ne kelime, burcu ve karakteri ile adeta gurur duyuyor. Kimden mi bahsediyoruz? Tabii ki aslan burcundan! Hırslı, cömert, inatçı, kendine güvenen ve güvenilir bir yapıya sahip olan aslan burcu, her fırsatta bu özellikleri ve eşsiz karakteri ile övünmeye, kendini ön plana çıkartmaya bayılır. Hele ki aslan burcu kadını, tüm bu karakteristikleri iki katı daha yoğun yaşar.

Tabii ki aslan burcu kadınının, burcunun getirdiği asaletten ve güçten gurur duyması kadar doğal bir şey olamaz. Ne de olsa hem bir aslan kadar asil ve güçlü olup, hem de kadının feminenliğini ve cazibesini taşımak, kaçımıza nasip oluyor ki? Madem ortada böylesine aleni, yadsınamaz bir güç var, onu neden dövme ile şahlandırmayalım? Aslan burcu kadını için en özel, en gurur verici ve en orijinal 10 dövme örneğini sizin için derledik. Buradan yalnızca aslan burcu kadınlarına değil, içinde bir aslan yatan her kadına sesleniyoruz: Gücünüzü ilan etme vakti geldi!

Geometrik: Son zamanların popüler dövme stillerinden biri olan geometrik yapıda bir yılan, asil ve net duruyor.

aslan-burcu-dovmeleri-1

Bir geometrik kedi daha.

aslan-burcu-dovmeleri-2

Suluboya: Şu anda furyası dönen, en popüler dövme tarzının suluboya dövme olduğunu söyleyebiliriz.

aslan-burcu-dovmeleri-3

Hem suluboya, hem geometrik: Aslan burcu kadının iddiasını ancak böyle bir dövme kaldırabilir.

aslan-burcu-dovmeleri-4

Minimalizm: Bu minik kedicik, “Ne o öyle kolum kadar dövmeler?” diyenlere gelsin.

aslan-burcu-dovmeleri-5

Bir minimal aslan burcu sembolü daha.

aslan-burcu-dovmeleri-6

Hem burcunuzu, hem de doğum tarihinizi taşıyan, aslan burcunun astrolojideki takımyıldızını simgeleyen bir dövmeye ne dersiniz?

aslan-burcu-dovmeleri-7

Şimdiye kadar gördükleriniz yeterince iddialı değil, öyle mi? Pekiyi ya bu centilmen aslan nasıl?

aslan-burcu-dovmeleri-8

Aslan burcu kadınının içinde gizli, doğru okşandığında ortaya çıkan minik kedi yavrusunu da unutmamak gerek

aslan-burcu-dovmeleri-9

Bu da çiftlere özel bonusumuz: Eğer her ikiniz de Alsan burcuysanız ve bu ilişkiyi yürütebiliyorsanız, bu muazzam dövmeyi de hakediyorsunuz demektir!

aslan-burcu-dovmeleri-10