Eylül ayının yarısına geldik neredeyse. Yeni sezon ürünlerinizden gözlerinizi alamadığınızı, kararsız kaldığınızı biliyorum. Biz de öyleyiz bu sıralar. “En temel ihtiyaçlarımızdan ya da el birliğiyle ihtiyaç haline getirdiğimiz 25. kabanımız nasıl olmalı?” Markaların hazırladığı koleksiyonları, tasarımcıların en beğendiklerini biraz inceledik. Ve sizler için hepimiz için farklı markaların en beğenilen modellerini derledik. Yumuşacık pofuduk modellerden, geometrik desenli kabanlara; büyük beden salaş duran modellerden rengarenk modellere farklı palto ve kaban modelleri bu listemizde incelemenizi bekliyor.

Trend: Pofuduk

pofuduk

Sarılıp uyuma hissi yaratan bu kabanları bu sezon çıkarmak istemeyeceksiniz.

Trend: Geometrik Kürk

geometrik-kurk

Bu desenleri annelerimizin paltolarından hatırlıyoruz. Nostaljik bir hava yaratmak isteyenler geometrik desenleri çok sevecek.

Trend: İlkbahar Renkleri

rengarenk

Kim demiş sadece güneşli havalarda cıvıl cıvıl renkler tercih edilmeli? Bu sonbahar turunculu, pembeli modeller göreceksiniz vitrinlerde.

Trend: Dikkat Çekici Minimalist

minimalist

Sade bir model olmakla birlikte ayrıntıları oldukça dikkat çekici kabanlar klasiklerden vazgeçemeyenler için güzel bir değişiklik olacak.

Trend: Yarım Denizci Montu

denizci

Her sezonun vazgeçilmezi denizci modelleri bu sezon da karşımızda.

Trend: Patchwork

patchwork

Darmadağınık desenler gibi dursa da pek çok rengi içeren patchwork modeller, hem rahat hem de şık duruşuyla tutkunlarını sevindirecek.

Trend: Ahşap Düğmeler

ahsap-dugmeler

Vazgeçilmeyen klasik; fildişi düğmeler. Hem nostaljiyi hem de klasik havayı aynı anda gardırobunuza taşıyacak tasarımlar.

Trend: Camel Deri

camel-deri

Deri tutkunları için bu sezonun trend rengi; camel. Uzun ve kısa belden bağlamalı modeller size çok yakışacak.

Trend: Büyük Beden

buyuk-beden

Küçükken annelerinin kıyafetlerini giyip büyüdüklerinde de bundan vazgeçemeyenlerin en büyük tutkusu büyük beden kabanlar. Salaş bir hava yaratan modeller bu sene oldukça moda olacak.