Şu ana kadar büyük bir ihtimalle hepiniz, herkesi adeta esir almış Pokemon Go oyununu ya duydunuz, ya da daha da büyük bir ihtimalle zaten oynuyorsunuz. Sevimli ve minnoş Jigglypuff’ı yakalayayım, ateş tanrısı Charizard’ı bulayım, o ‘gym’e dalayım, şu Pokestop’u sömüreyim derken, bu sırada güzellik rutinleriniz de plan programdan epey kaymıştır diye düşünüyoruz. Ama merak etmeyin; biz her iki zevki de bir araya getiren, mükemmel bir karma bulduk: Kendinizi Ash’ten çok Misty ile özdeşleştiriyorsanız, Pokemon’dan ilham alan bu 10 maniküre bayılacağınızı garanti ederiz. Hepsinin Pokemon avınız sırasında size yardımcı olacağı kesin!

Başlangıç: İyi bir Pokemon oyuncusuysanız, bunların başlangıç paketinde geldiğini biliyorsunuz demektir.

pokemon-tirnak-sanati-1

Ash Ketchum tırnakları: Siz de Ash Ketchum gibi harika bir Pokemon eğitmeni olmak istiyorsanız, bu tırnaklar sizi oraya götürecektir.

pokemon-tirnak-sanati-2

Charmander’ın havası ayrı: Tüm turunculuğu ve asabiliği ile hangimiz Charmander’ı bulup onun yanaklarını sıkmak istemiyor ki?

pokemon-tirnak-sanati-3

Pokeball sergisi: “Böyle bir top mu varmış?” dediğinizi duyar gibiyiz. Evet var, oynamaya devam!

pokemon-tirnak-sanati-4

El Classico: Charmander, Pikachu ve Squirttle. Bu klasik üçlü ile alt edemeyeceğiniz ‘gym’ yok.

pokemon-tirnak-sanati-5

Poke-incileri: Pokemonları detaylı bir şekilde tırnaklarınızda resmetmek biraz zorlayıcı ve uğraştırıcı olabilir. Onun yerine poketop’larınızı inci ile süslemeye ne dersiniz?

pokemon-tirnak-sanati-6

Pastel Pikachu’lar: Her ne kadar canlı renkler vazgeçilmezimiz olsa da, bazen de pastel tonlarla tarzınızı hafifletmekte fayda var. Galiba Pikachu da sizinle aynı fikirde.

pokemon-tirnak-sanati-7

Takımın hası: Bulbasaur, Snorlax, Weedle ve ayrılmaz ikili Ash ile Pikachu… Bu takım ruhunu tırnaklarınıza sürdükten sonra silmeye kıyamazsınız!

pokemon-tirnak-sanati-8